1. W lidze mogą brać udział wszyscy pełnoletni Zawodnicy.
  2. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach na własną odpowiedzialność.
  3. Liczba Zawodników w każdej grupie to od 4 do 7 osób.
  4. Ilość grup uzależniona będzie od ilości zawodników.
  5. Rywalizacja prowadzona jest w grach pojedynczych, każdy gra z każdym w obrębie swojej grupy.
  6. Zawodnicy ustalają terminy spotkań między sobą. Zalecany sposób umawiania spotkań to SMS.
  7. Zawodnik, który wygrał mecz informuje o tym e-mailem: master@sportspot.pl
  8. Mecz to 3 sety do 21, w przypadku gry na przewagi 30 punkt kończy rozgrywkę. Zawsze gramy 3 sety, niezależnie od wyników w pierwszych 2 setach. Możliwe wyniki to: 2:1 lub 3:0.
    Walkower > zawodnicy otrzymują odpowiednio 5 : 0 punktów
  10. Rodzaj lotki ustalany jest przez zawodników przed meczem, pierwszeństwo zawsze mają lotki piórowe wg kolejności:
    Lotki Yonex 50, 30, 20
    Lotki RSL 3, prędkość 78
    Inne lotki piórowe
    Lotki Nylonowe
  11. Po rozegraniu kolejki za pierwsze miejsce w pierwszej grupie Zawodnik otrzymuje 100 punktów. Każdy kolejne miejsce jest punktowane o 5 punktów mniej.
  12. Po zakończonej kolejce, czyli miesiącu, dwóch pierwszych zawodników awansuje do grupy wyżej, a dwóch ostatnich spada do grupy niższej.
  13. W przypadku posiadania równej liczby Dużych Punktów, liczy się liczba wygranych meczów, następnie wygranych setów i na końcu różnica pomiędzy punktami zdobytymi a straconymi.
  14. Jedna kolejka trwa 1 miesiąc. Jeden Sezon trwa 12 miesięcy. Po każdym sezonie rozpoczynamy rozgrywki od nowa. Pierwszy sezon rozpoczyna się 1 stycznia 2017
  15. Przystąpienie do ligi oznacza akceptację regulaminu.
  16. Wszelkie spory i kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga prowadzący : master@sportspot.pl